Конкурс громадських організацій на фінансування спортивних заходів триватиме до 31 грудня 2017 року Прес-служба ЛМР

Для участі у конкурсі надання фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, громадські організації та ДЮСШ протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, подають на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг перелік документів.


Зокрема:

• заповнену аплікаційну форму, де вказано не більше 2-х спортивних заходів (якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує один вид спорту), або не більше 3-х спортивних заходів (якщо громадська організація чи ДЮСШ культивує 2 або більше видів спорту), які подаються громадською організацією чи ДЮСШ на участь у конкурсі.

• копію установчого документа громадської організації чи ДЮСШ, завірену печаткою та підписом керівника організації чи директора ДЮСШ на кожній сторінці (за наявності печатки).

• копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (але не давніше 3х років).

Відповідальність за достовірність документів, які подані на розгляд, покладається на керівника громадської організації чи директора ДЮСШ.

Зверніть увагу!

Зразок аплікаційної форми та інших документів, необхідних для участі у конкурсі, можна отримати, відправивши відповідний запит на електронну скриньку

sport.lmr@gmail.com або завітавши в управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: Площа Ринок, 1, кабінет 521 (5 поверх);
тел. для довідок: (032) 297-58-74.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин