Львів’янки тріумфували на першому Студентському відкритому кубку Львова з баскетболу серед жіночих команд Прес-служба ЛМР

У фіналі першого Студентського відкритого кубку Львова з баскетболу серед жіночих команд збірна Національного  університету «Львівська політехніка» перемогла гостей з університету Катовіц (Республіка Польща) з рахунком 46:29. Бронзові медалі поїхали до м. Чернівці разом із командою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка у матчі за 3-4 місце з рахунком 42:37 перемогла візаві із м. Нововолинськ. П’ятими у турнірі фінішували вихованці Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями, а для привітання чемпіонів та учасників перед присутніми виступили колективи народного та бального танців Національного університету „Львівська політехніка”.