Мер Львова зустрівся з львів’янкою, яка стала переможницею молодіжної першості Європи з дзюдо Прес-служба ЛМР

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з львів’янкою Василиною-Іриною Кириченко, яка стала переможницею молодіжної першості Європи з дзюдо серед спортсменів до 23-х років, що завершився в Подгориці (Чорногорія). Під час зустрічі мер подарував Василині-Ірині Кириченко та її особистому тренеру Андрію Надопті монети імені Короля Данила Галицького, а також – грошові премії – по 20 тис. грн. кожному.


«Ми зараз працюємо над тим, щоби допомагати спортсменам-олімпійцям. Ми вже заклали кошти, щоб 24 стипендії щомісяця були. Таким чином будемо допомагати спортсменам для якісної підготовки», - додав начальник управління молоді і спорту ЛМР Антон Нікулін.

Зазначимо, що Василина-Ірина Кириченко, яка є вихованкою тренера Андрія Надопти, у фіналі вагової категорії понад 78 кг здобула чисту перемогу больовим прийомом над Раз Гершко з Ізраїлю.

Збірна України з дзюдо посіла п’яте місце серед команд, представлених на європейській першості у 2017 році.

Довідка

Василина-Ірина Кириченко народилася 13.01.1996 р. у Львові, проживає у с. Муроване Пустомитівського району Львівської області. Навчається на 5-му курсі  філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, спеціальність психологія. Майстер спорту України міжнародного класу.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин