Мер Львова зустрівся з львів’янкою, яка стала переможницею молодіжної першості Європи з дзюдо Прес-служба ЛМР

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з львів’янкою Василиною-Іриною Кириченко, яка стала переможницею молодіжної першості Європи з дзюдо серед спортсменів до 23-х років, що завершився в Подгориці (Чорногорія). Під час зустрічі мер подарував Василині-Ірині Кириченко та її особистому тренеру Андрію Надопті монети імені Короля Данила Галицького, а також – грошові премії – по 20 тис. грн. кожному.


«Ми зараз працюємо над тим, щоби допомагати спортсменам-олімпійцям. Ми вже заклали кошти, щоб 24 стипендії щомісяця були. Таким чином будемо допомагати спортсменам для якісної підготовки», - додав начальник управління молоді і спорту ЛМР Антон Нікулін.

Зазначимо, що Василина-Ірина Кириченко, яка є вихованкою тренера Андрія Надопти, у фіналі вагової категорії понад 78 кг здобула чисту перемогу больовим прийомом над Раз Гершко з Ізраїлю.

Збірна України з дзюдо посіла п’яте місце серед команд, представлених на європейській першості у 2017 році.

Довідка

Василина-Ірина Кириченко народилася 13.01.1996 р. у Львові, проживає у с. Муроване Пустомитівського району Львівської області. Навчається на 5-му курсі  філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, спеціальність психологія. Майстер спорту України міжнародного класу.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин