Молодь з девіантною поведінкою зіграє в міні-футбол Марія Демчина

Сьогодні, 12 жовтня, працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із відділом зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Львові ДПП проведуть спортивний захід «Спритний м’яч» для молоді з девіантною поведінкою. Матч з міні-футболу відбудеться о 17.30 год. у спортивному залі навчально-виховного комплексу «Школа - гімназія «Галицька» (вул. Замкова, 4).


Під час заходу організатори хочуть створити веселу та невимушену атмосферу, орієнтовану на гарний настрій, позитивну мотивацію та цікаву участь дітей. А також – сприяти налагодженню дружніх відносин та популяризації здорового способу життя. Учасники матимуть змогу спробувати себе у ролі професійних гравців у міні-футболі, позмагатись за призи у вигляді квитків у Львівський державний цирк, а також весело та цікаво провести час серед однолітків.

«Спортивний захід – це завжди веселощі, командна гра, радість з друзями та задоволення від активного проведення часу. Такі заходи мають властивість забирати негативну енергію і перетворювати її у гарний настрій. Діти знаходять спільну мову, перебуваючи в одній команді. Залучивши дітей до спорту, ми піклуємось про їхнє здоров’я, вчимо здобувати перемогу у будь – якій справі», - каже Алла Горбач, директор Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
10 Грудня, 2017 Неділя
9 Грудня, 2017 Субота
8 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин