Підсумки 2017 року: підтримка молоді та розвиток спорту Уляна Шпуляр

Нові дитячі клуби, новостворені та відновлені спортивні майданчики, активна робота по програмі плавання: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові у сфері підтримки молоді та розвитку спорту впродовж 2017 року.


Ярмарок спорту.

VIII Ярмарок спорту об’єднав близько 100 кращих федерацій та спортивних організацій міста. Ярмарок відвідало понад 10 тис. осіб.

Запрацював новий дитячий клуб «Колорит» на вул. Суботівській, 7, відремонтовано дитячі клуби «Імпульс» (вул. Городоцькій, 293) та «Смарт» (вул. Франка, 54). Завершують ремонтні роботи у дитячих клубах на вул. Ф. Колесси, 8 та вул. Коціловського, 16. В мережі дитячих клубів займаються близько 4 тис дітей.

Міжнародний легкоатлетичний захід Grand Prix Lviv Half Marathon 2017 29 жовтня у Львові зібрав 2 250 бігунів із 25 країн світу.

У програмі з навчання плавання взяло участь більше 1000 дітей з соціально-незахищених категорій населення та діти, батьки яких перебувають у зоні АТО. Загальна вартість програми – 400 тис. грн.

З міського бюджету виділено понад 750 тис. грн. для талановитих та перспективних спортсменів і тренерів. Спортсмени та їх тренери отримали грошові винагороди у розмірі від 2 до 11 тис грн. за спортивні досягнення.

100 кращих тренерів Львова, які працюють з дітьми та молоддю до 18 років, отримали грошову винагороду по 25 тис. грн.

150 дітей оздоровилися у дитячих таборах ДЛОК «Сокіл» та ДЛОК «Сузір’я Таврії». З місцевого бюджету виділено більше 1 млн. грн.

Відбулося 3 футбольних матчі у рамках турніру Ліги Європи УЄФА, 6 футбольних матчів команди «Верес» (Рівне) у рамках Української Прем’єр-ліги, різноманітні заходи: відбірковий матч Кубка світу - 2019 між національними жіночими збірними командами України та Хорватії, товариський футбольний матч між національними збірними командами України та Словаччини.

74 спортивні організації придбали нову спортивну форму та інвентар на суму 2,8 млн. грн. Понад 1 млн. грн. отримали 5 клубів вищої спортивної майстерності для придбання спортивного інвентаря та форми. Організовано та співорганізовано більше 150 спортивно-масових заходів. З міського бюджету на це виділено 3 млн. грн. для 80 спортивних громадських організацій та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Виділено близько 3 млн. грн. Проведено 25 Відкритих кубків м. Львова з різних видів спорту. Мінімальна фінансова підтримка становила 50 тис грн.

Проведено близько 90 заходів молодіжних громадських організацій, на які виділено понад 1 млн. грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин