У Львові нагородили кращих спортсменів та тренерів Уляна Шпуляр

Сьогодні, 25 жовтня, о 12.00 год. у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих спортсменів Львівщини за підсумками липня, серпня та вересня 2017 року.


Фото: Олександр Мазуренко

Нагороди та цінні подарунки отримали спортсмени та їхні тренери, зокрема:

- найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня 2017року - каратист Станіслав Горуна - переможець Х Всесвітніх Ігор (Вроцлав), тренер Антон Нікулін

- найкращий спортсмен Львівщини за підсумками серпня 2017року - борчиня Юлія Ткач – срібний призер чемпіонату світу (Париж), тренер Олексій Ткач

- найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня 2017року – триатлоністка Софія Прийма - переможниця юніорського етапу Кубку Європи (Тулча), тренери Сергій Прийма, Юрій Сорохан.

Окремими нагородами відзначили також веслярка Анастасія Горлова (перемога на чемпіонаті Європи у болгарському Пловдиві у парі з Марією Кічасовою на дистанції 200 метрів), кульовик Павло Коростильов (мультимедаліст чемпіонату Європи з кульової стрільби), а також військовик АТО Роман Панченко, який виборов «золото» на ІІІ Іграх Нескорених-2017 (Invictus Games) в Торонто.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин