У Львові відбудеться благодійна гра у шахи Прес-служба ЛМР

Наступного тижня, 23 листопада, о 18.00 год., в приміщені ресторану «Старий рояль», що за адресою вул. Ставропігійська, 3 відбудеться 6-й благодійний сеанс одночасної гри в шахи із міжнародними гросмейстерами. Цього року це шостий сеанс і участь у ньому візьмуть два міжнародних гросмейстери Олександр Білявський та Олег Романишин.


«В змаганнях з міжнародними гросмейстерами, як завжди візьмуть участь представники команди незрячих в кількості 6 осіб, футбольного клубу «Карпати», володарка титулу Miss Fashion TV 2017 Роксолана Ямінська, члени Ротарі Клубу «Львів» та інші ротарі клубів і всі бажаючі, які будуть мати змогу не тільки позмагатися в шахи із визначними міжнародними гросмейстерами, а й вкласти свої кошти в благодійність»,- зазначають організатори.

Як завжди метою проведення цього сеансу буде популяризація шахів та залучення коштів на благодійну діяльність, що в свою чергу дає можливість допомагати у вирішенні складних питань в житті громади нашого міста та області. Кошти, зібрані під час проведення сеансу одночасної гри, будуть спрямовані на фінансування Центру трансплантації кісткового мозку, що діє у Львові на базі Інституту патології крові та трансфузійної медицини НАМН України за адресою вул. Генерала Чупринки, 45, та дитячої школи-інтернату в селі Лопатин Радехівського району.

Для участі потрібно зголоситися до голови оргкомітету по проведенню сеансу Богдана Демчини за тел.: 067-371-01-59, 050-417-18-04.

Найпопулярніші новини сьогодні

13 Грудня, 2017 Середа
12 Грудня, 2017 Вівторок
більше новин