У спорткомплексі «Динамо» пройдуть змагання відкритого чемпіонату міста Львова з важкої атлетики на «Конкурс тренерів» серед ДЮСШ Уляна Шпуляр

27-29 жовтня 2017 року в приміщенні спортивної зали КДЮСШ «Атлет» (спорткомплекс «Динамо») за адресою: м. Львів, вул. Янева, 10 відбудуться змагання відкритого чемпіонату м. Львова з важкої атлетики на «Конкурс тренерів» серед ДЮСШ. Організаторами змагань є ГО «Майстрів важкої атлетики» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення даного заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 32 000 гривень.


Впродовж трьох днів звання найсильнішого виборюватимуть дівчата та хлопці у вікових групах – молодші кадети до 13 та до 15 років, старші кадети до 17 років, юніори до 20 років та молодь до 23 років у своїх вагових категоріях. В командній першості силами поміряються спортивні колективи, які представляють свої школи та клуби, а також своїх тренерів.

У змаганнях беруть участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів з м. Львова та гості з Львівської області і інших міст України – чемпіони, рекордсмени, призери національних змагань різних вікових груп; майстри спорту; учасники міжнародних змагань та Олімпійських ігор.

Цікава та безкомпромісна боротьба за медалі розпочинається:

- 27 жовтня, з 15.00 год.,

- 28 та 29 жовтня, з 10.00 год.

Урочистий парад відкриття відбудеться 27 жовтня, о 16.00 год.

Онлайн трансляція буде транслюватись на інтернет ресурсі НАЖИВО.ТВ.

Вхід вільний.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин