Відбувається відкритий кубок міста Львова з дзюдо - LVIV JUDO OPEN CUP Уляна Шпуляр

25-26 жовтня в приміщенні легкоатлетичного манежу спортивної бази Міноборони України (вул. Клепарівська, 39/А) відбувається відкритий кубок міста Львова з дзюдо - LVIV JUDO OPEN CUP. Організаторами змагань є ГО «Федерація дзюдо та самбо міста Львова» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення даного заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 75 000 гривень.


Сьогодні наявність власних традиційних змагань є ознакою міста, в якому справді люблять спорт. Висококласний турнір – це не просто спортивний «івент», це візитівка розвиненого і здорового в усіх аспектах європейського міста. Хто не чув про найпопулярніший вид спортивної боротьби та одну з найяскравіших дисциплін Олімпійської програми – ДЗЮДО. Разом з тим це ціла система виховання певного світогляду, в основі якої лежать не лише фізичні, а й філософські підвалини.

За попередніми заявками участь у цьогорічному турнірі підтвердили 750 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд), з-поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей. Вперше участь у змагання візьмуть представники збірних команд Польщі та Білорусії.

Особлива увага приділяється змаганням в дитячих категоріях, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки майбутніми спортсменами, а і просто здоровими, успішним людьми. Тому в 2017 році усім учасникам молодших вікових груп будуть вручені пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин