Відкритий чемпіонат Львова з баскетболу: цього вікенду відбудуться матчі 10 туру

У суботу, 24 лютого, на паркеті зійдуться БК «Солевари» з Дрогобича та «Lviv Warriors». Також виявлятимуть сильнішого БК «Львів»-УАД та BC «VitaAgro» - учасники всеукраїнських змагань в рамках Першої ліги. Початок матчів о 14.15 та 15.45 год.


Наступного дня відбудеться ще два матчі. Об 11.20 год. - БК «Скіф» та BC «SemiPro». Заключним матчем туру стане протистояння БК «Пивомани» та «EliteClub», який розпочнеться о 13.00 год. Усі матчі проходять на паркеті ОДЮСШ, що в Стрийському парку.

Центральний матч туру – протистояння двох команд, що представляють Львів на всеукраїнському рівні. БК «Львів»-УАД та BC «VitaAgro» підходять до очної зустрічі із різним настроєм. Якщо перші – лідери і прагнуть продовжити переможну серію, то для других матч – шанс піднятись вище свого 5 місця в турнірній таблиці. Другі EliteClub та їхні конкуренти з третього місця  БК «Пивомани»  визначатимуть сильнішого, а отже хтось обов’язково втратить залікові бали. За певних умов та перемоги «VitaAgro» це допоможе їм піднятись вище.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Березня, 2018 Субота
23 Березня, 2018 П'ятниця
більше новин