Вже цієї неділі у Львові відбудеться GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 Уляна Шпуляр

У неділю, 29 жовтня, у Львові відбудеться масштабна бігова подія - GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. Другий за ліком Львівський півмарафон збере близько 2 100 учасників. Професіонали та любителі, дорослі та діти - до спортивного свята може долучитися кожний. Варто лише обрати одну із дистанцій. Цього року організатори події, компанія Run Ukraine, пропонують традиційні індивідуальні дистанції: 21; 10; 5 або 2 км. Забіг на 2 км буде благодійним. 50% від стартового внеску учасників цього забігу будуть направлені на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці», завдяки якому відбувається регулярна підтримка ветеранів АТО. Однойменний забіг є продовженням серії стартів «Переможці», що відбувалися протягом року у Києві, Дніпрі, Одесі.


«Вже другий рік поспіль ми проводимо у Львові півмарафон – це завершальний етап бігової ліги Run Ukraine. 29 жовтня традиційні змагання на дистанціях 2, 5, 10 та 21 км, приймуть своїх спортсменів. Ми очікуємо дуже велику кількість учасників. Минулого року було 1 тис. 300 учасників, а цього року вийде на старт близько 2 тис. 100 учасників. Реєстрація на 21 км вже закрита», - зазначив Іван Третяков, організаційний директор Run Ukraine.

Окрім благодійного забігу, вперше у Львові в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 відбудеться сімейний забіг на 2 км Family Run, участь у якому доступна кожній родині. Пробігти самостійно дистанцію зможуть і маленькі спортсмени. Для них організують традиційні старти на 100, 500 і 1000 метрів.

Цікавинкою другого Львівського півмарафону стануть медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21, 0975 км отримає на фініші унікальну пам'ятну медаль із зображенням портрету Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»).  

Фото: Олександр Мазуренко

«Це дуже знакова спортивна подія для нашого міста і дуже приємно, що саме Run Ukraine організовує її. Вони найкращі і вони дійсно є професіоналами, і все, що вони роблять, є досить на високому, хорошому рівні.

В цього марафону є зірковість, тобто це хороший старт для нашого міста. І приємно те, що вони вклали в подію певну соціальну складову. І ми просимо усіх максимально долучитися і з розумінням поставитися до тих незручностей, які будуть в плані певних маршрутів, в плані паркування автомобілів.

Також хочу застерегти усіх, хто буде брати участь у півмарафоні, щоб вони чітко розуміли, на що здатен їх організм, не пробували змагатися і ставити собі якісь такі моменти, які би не змогли виконати. Дуже всіх прошу перед тим як стартувати пройти медичний огляд, що є дуже важливим», - відзначив Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР.

Фото: Олександр Мазуренко

«Дуже важливо, що сьогодні у Львові дуже активно розвивається культура такого масового захоплення спортом. Я думаю, що сьогодні, коли ми дивимося на великі європейські міста і в них відбуваються марафони, то для нас дуже важливим є організатори, які вже другий рік проводячи цей захід у Львові мають змогу сертифікувати цей маршрут. І в найближчому часі ми очікуємо, щоб його можна було включати в загальну мережу глобальних марафонів, напівмарафонів, які відбуваються по світу.

Ми усіх закликаємо максимально брати участь і просимо вибачення за певні незручності, які можуть бути з 9.00 год ранку до 13.00-14.00 год. в неділю», - додав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Маршрут півмарафону пролягатиме історичними вулицями міста. Старт і фініш - біля Оперного театру. Урочисто відкриватиме бігову подію 29 жовтня о 8:10 духовий оркестр Львівської філармонії.

GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 - завершальний етап всеукраїнської бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе 5 бігових подій у 4 містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. За підсумками усіх стартів будуть визначатися переможці серед любителів. Організатор ліги, компанія Run Ukraine, дарує переможцям участь у престижному Празькому марафоні 2018.

Офіційний сайт: lvivhalfmarathon.org

Контакти для ЗМІ: Дар’я Савченко, тел: + 380672095754 email: d.savchenko@runukraine.org, Вікторія Веремієнко, тел: +380679952767 email: veremiienko@runukraine.org

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

16 Лютого, 2018 П'ятниця
15 Лютого, 2018 Четвер
більше новин