«Я своїм розпорядженням створюю робочу групу, яка буде системно моніторити процес будівництва спорткомплексу на Сихові», - А.Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження [ https://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/037A3F0BB6D47734C225827400409BD3?OpenDocument ] «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові). Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.


Відповідно до результатів Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві «Сихів», з метою будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові), розпорядженням міського голови створено робочу групу, яка розробить дорожню карту робіт для будівництва Палацу спорту, а також здійснюватиме контроль за ходом будівництва.

До складу робочої групи увійшли:

  1. Г. Слічна - директор департаменту гуманітарної політики, керівник робочої групи
  2. Ю. Чаплінський - начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, заступник керівника робочої групи
  3. У. Коржевич - заступник начальника відділу правової експертизи з земельних питань управління правової роботи юридичного департаменту, секретар робочої групи
  4. С. Коровайник - директор департаменту містобудування
  5. І. Кулинич - директор департаменту економічного розвитку
  6. І. Маруняк - директор департаменту житлового господарства та інфраструктури
  7. А. Нікулін - начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики
  8. Г. Гладяк - голова Сихівської районної адміністрації
  9. Х. Процак - начальник відділу «Прес-служба» управління  інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови»
  10. Р. Іванців - депутат міської ради, член постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики (за згодою).

Проект-переможець пропрацьований дуже добре і видно, що технологія самих планів є добре знайома архітектору. Тут добре опрацьована конструктивна схема з конкретними пропозиціями. Поза завданням цей проект запропонував рішення використати дах цієї споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. Таке рішення навіть дає можливість професійно навчатися гірськолижному спорту. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Автор розмістив по осі північ-південь об’єкти згідно з вимогами спортивних майданчиків. Йому вдалося вмістити 4 спортивні майданчики з одної сторони вулиці, а з іншої він розмістив універсальне поле. Фактично, об’єкт обладнаний всіма функціями, які були потрібні. Зали різних ігор розмістили у цьому проекті в один ряд вздовж, але фактично два об’єми розміщені у двох рівнях. Перший об’єм – рецепція і всі роздягальні, а також дворівневі зали у найвищій частині. Це дало можливість компактно все розташувати. Журі дуже сподобалося рішення по розділенню цих функцій і запропоновані інженерні мережі, які передбачають використання інфрачервоних панелей, які у високих приміщеннях дуже добре працюють і можуть відмикатися по окремості: якщо грає лише один зал, то інші можуть не обігріватися, що дозволяє в майбутньому багато економити. Така система опалення не вимагає дуже добре ізольованого фасаду, тому витрати на фасад теж у кошторисі будуть менші. Попри це автор також застосував на фасадах недорогий і легкий матеріал – полікарбонат, який є значно дешевший і легший, ніж скло, що також полегшить конструктив і виконання проекту. Журі дуже сподобалася простота форм: лаконічність, простота конструктивної схеми і можливість сегментованої реалізації цього об’єкту.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту:

-  Регбі

-  Гандбол

-  Баскетбол

-  Волейбол

-  Водне поло

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин